شکیبا باشید...

سوالات متداول

سوالات متداول

سامانه تبلیغاتی استار پاپ آپ چیست؟سامانه تبلیغاتی استار پاپ آپ یک مرکز تبلیغات و کسب درآمد از طریق پاپ آپ است. وبی که به وسیله آن می توانید از کاربران سایت خود با قرار دادن پاپ آپ کسب درآمد کنید.

چگونه کسب درآمد کنم؟با قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی استار پاپ آپ ( که در پنل کاربری ، در قسمت دریافت کد قرار دارد ) در وبگاه خود ( که آن را قبلاً در حساب کاربری خود ثبت کرده ای و فعال است ) می توانید از بازدید کنندگان وب خود درآمد کسب کنید.

درآمد من به چه میزان است؟میزان درآمد شما بستگی به تعداد ورودی پاپ آپی ( با آی پی غیر تکراری در هر روز ) دارد که به ما می دهید. در ازای هر ورودی که تایید شود ،تا 100ریال به حساب شما منظور می شود.

چگونه و چه زمانی می توانم درخواست واریز بدهم؟زمانی که درآمد شما به حداقل مبلغ قابل برداشت یعنی 10 هزار تومان برسد ، می توانید از پنل کاربری خود ، قسمت در خواست واریز ، مبلغ درخواستی خود را از درآمد خود که می خواهید واریز شود ، وارد کرده و درخواست خود را برای ما ارسال کنید. پس از ارسال درخواست امکان مشاهده وضعیت آن از قسمت درخواست واریز ، وجود دارد

چگونه با استارپاپ آپ تماس بگیرم؟از قسمت ارسال پیام به مدیر در حساب کاربری خود ، می توانید با مدیریت سامانه تبلیغاتی استار پاپ آپ در تماس باشید ؛ همچنین اطلاعات تماس با مدیریت این سامانه در صفحه اول سایت قرار داده شده است.

زیر مجمموعه چیست و از زیر مجموعه های خود چقدر درآمد کسب می کنم؟شما علاوه بر کسب درآمد از طریق معمول ( قرار دادن کد سامانه در وبگاه خود و ... ) می توانید با معرفی سامانه تبلیغاتی استار پاپ آپ به دیگران و گرفتن زیرمجموعه ، به کسب درآمد از این سامانه بپردازید. 10 درصد از درآمد زیرمجموعه/های شما از طریق کسب درآمد و 10 درصد از درآمد زیرمجموعه/های شما از طریق تبلیغات در سامانه ، به حساب شما منظور می شود ( این هدیه است از طرف سامانه تبلیغاتی استار پاپ آپ  به شما و هیچ درآمدی از زیرمجموعه شما کسر نمی شود ).

برای سفارش پاپ آپ دو مبلغ وجود دارد ، هزینه بانک و هزینه موجودی ؛ تفاوت این دو چیست؟هزینه موجودی مبلغی است که در صورت خرید از طریق موجودی حساب کاربری پرداخت می شود ولی هزینه بانک مبلغی است که در صورت خرید از طریق واریز از طریق بانک پرداخت می شود.

آیا حساب کاربری نمایش دهندگان و تبلیغ دهندگان متفاوت است؟خیر. با ثبت نام در سایت ، با یک حساب کاربری هم می توانید به عنوان تبلیغ دهنده و هم به عنوان نمایش دهنده در سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد ایران پاپ آپ فعالیت کنید.