شکیبا باشید...

قوانین

قوانین

قوانین و ضوابط سایت  استار پاپ آپ:

 

تبلیغ دهندگان بخوانند:

- عدم پذیرش سایت هایی که حاوی مطالب غیر اخلاقی، مستهجن و خلاف شرع می باشند.

- عدم پذیرش سایت هایی که با موازین جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارند و اگر سایتی پس از شروع به فعالیت فیلتر شود، مدیریت استار پاپ آپ می تواند درآمد کاربر را واریز ننماید.

- عدم پذیرش و رد کردن سایت هایی که به نحوی به توهین قومیت ها و ملیت ها و زبان های مختلف مشغولند.

- عدم پذیرش سایت هایی که به کارهای غیر قانونی اشتغال دارند و یا فروش اجناس غیرمجاز دارند.

- قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی استار پاپ آپ در لینک باکس و کسب درآمد از طریق آن ممنوع بوده و مدیریت استار پاپ آپ می توانند حساب کاربری فرد خاطی را غیرفعال کرده و درآمدی واریز نکند.

- در صورت مشاهده کوچک ترین تقلب در سامانه تبلیغاتی استار پاپ آپ، مدیریت استار پاپ آپ می تواند حساب کاربری فرد خاطی را صفر نموده یا ببندد.

- هرگونه تغییر در کدهای سیستم که باعث تغییر در روند نمایش تبلیغات شود تخلف محسوب می شود.

- اگر سایت یا وبلاگی فعال نباشد، استار پاپ آپ می تواند آن را از حالت فعال به غیر فعال (مسدود) بدل کند.

- مسئولین سامانه تبلیغاتی استار پاپ آپ اجازه دارند در هر زمانی جلوی اجرای کد تبلیغاتی سامانه را گرفته و پس از آن موظف به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نمی باشند.

- واریز درآمد کاربران در حالت عادی ممکن است بین 3 تا 48 ساعت کاری زمان ببرد.

- مسئولین سامانه تبلیغاتی و کسب درامد استار پاپ آپ هیچ گونه مسئولیتی نسبت به شمارش تمام ورودی ها ندارند و ملاک درآمد پرداختی، مقدار ورودی تایید شده در این سامانه می باشد.

- مدیریت سامانه تبلیغاتی استار پاپ آپ اجازه استفاده از ورودی های پاپ آپ تکراری و یا ورودی هایی که تایید نمی شوند را دارد و می تواند از آن ها به هر شکلی استفاده کند.

- مدیریت سامانه تبلیغاتی استار پاپ آپ هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای سایت های تبلیغ کننده ندارد

 

-استارپاپ آپ هیچ گونه مسئولیتی در پرداخت آی پی های خارجی که از ربات استفاده شده است ندارد و در صورتی که به هر نحوی مشخص شود سایت مربوطه تقلبی انجام داده است موجودی ان تسویه نخواهد شد

- در هنگام درخواست واریز باید تمامی سایت هایی که با آن ها کسب درآمد کرده اید در پنل شما وجود داشته باشند در غیر اینصورت مدیریت استار پاپ اپ اجازه دارد درآمد سایت هایی که در لیست موجود نمی باشند را کم کند.

-در هنگام درخواست واریز توجه داشته باشید که حداقل حد نصاب مبلغ واریزی 100هزار ریال می باشد.

- سامانه تبلیغاتی استار پاپ آپ هیچ گونه مسئولیتی در مقابل مشکلات احتمالی سیستم اعم از هک شدن و ایجاد مشکل برای هاست و ... ندارد.

 

تبلیغ کنندگان بخوانند:

- تبلیغات افراد پس از سفارش باید مورد تایید ما قرار بگیرد و سپس فعال می شود.

- تبلیغات سایت های فیلتر شده در این سامانه ممنوع می باشد.

- تعداد آی پی های ورودی به سایت های تبلیغ کننده، لزوماً با تعداد اعتباری که خریداری می کنند برابر نخواهد بود و احتمالاً طبق آمارگیر موجود در وبگاه های تبلیغ کننده ، ورودی کمتری ارسال می شود

- صفحات تبلیغی که درون خود دارای صفحات پاپ آپ دیگری هستند پذیرفته نمی شوند، به استثنای ریدایرکتهای html ای که برخی از سایتها برای افزایش بازدید و رنک سایت خود استفاده می کننند.

- سامانه تبلیغاتی استار پاپ آپ تمام سعی خود را جهت جلوگیری از هرگونه تقلبی نموده است اما این سامانه هیچ گونه مسئولیتی نسبت به تقلب احتمالی کاربران و کم شدن اعتبار تبلیغاتی تبلیغ کنندگان به خاطر تقلب کاربران و بدون ارسال ورودی پاپ آپ، ندارد (در صورت مشاهده هر گونه تقلبی ، لطفاً به ما اطلاع دهید. (

- ملاک میزان ورودی به سایت های تبلیغ دهنده ، شمارنده سایت استار پاپ آپ می باشد نه شمارنده های دیگر.

- در صورت تغییر محتوای صفحه پاپ آپ و استفاده از صفحه ای که مغایر با موازین جمهوری اسلامی ایران باشد، استار پاپ آپ حق دارد این صفحه را بسته و حساب کاربری فرد خاطی را مسدود نماید و استار پاپ آپ ملزم به پرداخت هیچ گونه خسارت و مابه التفاوتی نمی باشد.

- پس از سفارش تبلیغ پاپ آپ، امکان عودت وجه پرداخت شده و حذف تبلیغ وجود ندارد.

- تبلیغات ممکن است به هر یک از روش های pop up ،pop under ، new tab و یا هر روش مشابهی نمایش داده شوند.

- اگر تبلیغات به هر دلیلی بازدهی کافی نداشته باشند سایت استار پاپ اپ هیچگونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

مدیریت سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد استار پاپ آپ اجازه تغییر قوانین سامانه را در هر زمانی دارد و کاربران موظف هستند برای آگاهی از قوانین جدید سامانه، به همین صفحه باز گردند.

با تشکر از توجه شما عزیزان